Temná noc duše - naše stíny

08.09.2020

Co to znamená? Jak se s tím dá pracovat? Co to přináší dobrého?

Je to vyčerpání, následkem potlačování sebe a své přirozenosti. Působení dlouhodobého tlaku na naši osobnost a zahnání do kouta. Projevuje se jako deprese, vyhoření, nebo vážnější psychické poruchy.

Ženy potlačují své emoce, přehnanou činností, místo odpočinku. Tyto emoce jsou potlačovány z oblasti srdce do oblasti břicha, kde páchají spoustu vážných chorob v reprodukčních orgánech, ve střevech a podobně. Emoce blokuje i strach z projevení sebe sama, to nám pak onemocní štítná žláza, dýchací orgány, srdce, slinivka, slezina a podobně.

Muži potlačující své emoce, mají problémy s ledvinami, prostatou a mívají také nemocná střeva a další orgány, například žaludek, játra...

Tyto emoce lze zpracovat v meditaci, přijetím, obejmutím, odpuštěním. Máme  přirozeně přijímat své emoce příjemné i ty méně oblíbené. Případně ze sebe to nepříjemné setřást, nebo nechat očistit pomocí přírodních živlů.

Spousta potlačení pochází z nastavení našich předků a přebírání jejich vzorců myšlení. I tohle se dá stejným způsobem vyčistit a přenastavit pomocí meditace.

Přijetí a zpracování svých temných stránek přináší úlevu, zdraví, svobodu a život v harmonii ve všech oblastech našeho bytí.

Opatrujte se. Renata