https://www.uceni-sebeleceni.cz/cenik/

Má nabídka - ceník

Sezení je časově individuální a může trvat 1 až 3 hodiny - nechávám na klientovi, kolik času potřebuje, aby se vypovídal a společně jsme zpracovali to s čím přišel... Odchází, až jsme si oba jistí, že ví jak dál pracovat se svým novým nastavením :-) Služby lze využít jednotlivě i v kombinaci balíčku s příjemnou množstevní slevou - 100,- Kč 

1 hodina terapie, konzultace

V meditacích se spojíte s vašim vnitřním dítětem a zjistíte jeho potřeby a přání. Vyčistíme rodové linie od traumat a sjednotíme mužskou a ženskou polaritu do rovnováhy. Napojíte se na vlastní zdroj síly. Vytrvalost v této práci vám pomůže žít lepší život. Vše jde bezbolestně přenastavit.

1000 Kč

1 hodina výklad karet

Tarot je cesta ke komunikaci s tvým vnitřním Já. Ukáže tvé silné stránky a jak posílit ty slabší. Najdeme řešení tvých problémů v osobním životě, nebo v pracovním. Zodpoví vám otázky v oblasti lásky, vztahů - partnerských, rodinných i pracovních. Je to rádce na poli financí i bydlení.

1000 Kč

1 hodina učení energetického léčení 

Ošetření čakrového systému ve tvém těle universální energií. Vnímej proudy a vibrace. Nauč se čistit a vyrovnávat svou energii do harmonie a souladu se sebou. Napoj se na vlastní zdroj síly. Pomáhej svému uzdravení. Propojuj své vibrace s přírodou. Podpoř vše energetickým cvičením chi kong.

1000 Kč

45 minut online praktických průvodců - cena jednoho průvodce

1. Vědomé tvoření života aneb jak přepisovat staré programy a žít v radosti
2. Vědomá péče o děti podporujícím a láskyplným konáním s nastavením zdravých hranic
3. Vědomé ženství aneb jak vnímat sebe sama na 1. místě a stát ve své tvořivé síle
4. Vědomé partnerství aneb jak se naučit komunikovat a respektovat sebe i partnera
5. Vědomé zdraví - sebe léčení aneb pochopení toho co nám tělo říká
6. Vědomá hojnost aneb jak přepisovat staré programy nedostatku

Po vaší žádosti o jednotlivé průvodce, na email: hynkova.renata@gmail.com 

a zaplacení částky na číslo účtu: 35-3633520237/0100, dostanete odkaz na váš email, WhatsApp nebo Messanger

369 Kč

Nabízím možnost 4 hodinových kurzů a seminářů, o pár lidech, abych mohla ke každému individuálně přistupovat a zároveň, aby měl každý možnost vyzkoušet si učení ve skupině. Ideálně zájem ve dvojici. Lze i jednotlivě za uvedenou cenu 1900,- Kč. Sleva 300,- Kč, pokud si seženete někoho do dvojice, pak každý zaplatíte 1600,- Kč.

Vědomé ženství (4 h. /1 osoba)

Kurz pro 2 - 4 osoby - 1600 Kč / osoba

Prožitkový kurz, kde objevíš tvořivou sílu svého života. Najdeš svou moc k ovládání v zájmu všeho dobra. Zažiješ hodiny plné meditací, rituálů, práce s živly, péče a tance ve vlnivých ženských energiích. Seznámíš se se svou ohnivou i něžnou stránkou, vyrovnáním ženské a mužské polarity. Zjistíš krásu a kouzlo proměnlivosti v cyklech.

1900 Kč

Sebe léčení - energetický systém těla - čakry (4 h. / 1 osoba)

Kurz pro 2 - 4 osoby - 1600 Kč / osoba

Reiki - ošetření čakrového systému ve tvém těle universální energií. Vnímej proudy a vibrace. Nauč se čistit a vyrovnávat svou energii do harmonie a souladu se sebou. Napoj se na vlastní zdroj síly. Pomáhej svému uzdravení. Propojuj své vibrace s přírodou. Podpoř vše energetickým cvičením chi kong.

1900 Kč

Vědomé partnerství ( 4 h. / 1 osoba)

Kurz pro 2 - 4 osoby - 1600 Kč / osoba

Transformuj mentální vzorce převzaté od rodičů a tvoř vztahy nové doby. Vylaď svou vnitřní ženu a vnitřního muže do rovnováhy a přitáhni si tak vědomého partnera. Nastav si přirozený  a láskyplný vývoj v partnerství, kde každý může svobodně dýchat a jednoduše být.


1900 Kč

Vědomá péče o děti (4 h. / 1 osoba)

Kurz pro 2 - 4 osoby - 1600 Kč / osoba

Uč se číst ve svých dětech, kde se můžeš víc spojit sám/a se sebou. Spoj se svým vnitřním Já, očisti se od nepotřebného a jdi svobodně a zdravě v souladu se svým dítětem. Pochop svůj životní příběh a to co tě tvé dítě učí. Uzdrav své nitro od starých a nepotřebných emocí a vzorců myšlení, které už k ničemu neslouží.

1900 Kč

Vědomá hojnost (4 h. / 1 osoba)

Kurz pro 2 - 4 osoby - 1600 Kč / osoba

Vyčisti své rodové linie od nedostatku a strachu něco vlastnit. Nauč se důvěřovat, že je o tebe postaráno v každé situaci. Pochop, že vše nepříjemné tě posouvá k lepším výsledkům sebe sama. Objev své kvality a nech je v sobě rozvíjet.

1900 Kč

Objednejte si termín