Kdo je partner naší duše?

04.09.2020


Co je to vztah ,,Nové doby" se spřízněnou duší, s dvojplamenem...?

Tyhle termíny nám nikdo nevysvětlil. Dovoluji si zde sdílet své vlastní poznání.

Partner duše je uvnitř nás a dokud se sním nespojíme, nemůžeme vědět proč nás něco bolí, jak to máme v sobě uzdravit a naplnit, aby k nám mohl přijít i takový partner z venčí, který nás bude stejně vnímat a respektovat.

Proto se děje to neúspěšné hledání a nalezení někoho, kdo opět nesplňuje naše představy.

Když jsem před pár lety, sama usínala a probouzela se s přáním, že jsem připravená pro partnera své duše, ať mi přijde do cesty, stalo se to, co jsem vůbec nečekala. Poznala jsem, jak je mi krásně se sebou, i když v mém vnějším životě, tehdy žádný partner nebyl, nebo spíš já jsem ho nerozpoznala, nebo nechtěla připustit, uvěřit, že by to ještě mohl být on, ten z minulého vztahu...Vůbec jsem sním nepočítala, ani omylem a vědomě jsem ho přehlížela.

Trvalo mi to rok...

Naučila jsem se tak absolutně spojit se sebou, že jsem si plnila všechna přání, co jsem neměla naplněná z předchozího vztahu.

Až jsem si jednoho dne uvědomila, že je všechno v pořádku tak jak to je. Dostavilo se absolutní smíření se vším co se mi v minulosti stalo.

Pak vznikl i prostor pro parťáka z venčí, který již chápal mé hranice a respektoval mé bytí s dobrými i méně příjemnými vlastnostmi, protože já jsem to všechno v sobě milovala a miluji. Jedině tak jsem schopná milovat bezpodmínečnou láskou i druhého přesně tak jak je přirozený.

V takovém stavu je bezpečné jít do vztahu. Je vám totiž jedno, jak to bude probíhat, protože cítíte sebe a víte, že když se vám nebude něco líbit, umíte být v klidu sám. Nejste už závislí na tom, abyste s někým tvořili vztah, manželství, rodinu, aby vám někdo vyplňoval čas, či plnil vaše přání...Nehledáte tu druhou půlku, která vám chybí. Jste kompletní sám, tak jak jste. Pak můžete být i s někým spolu, protože oba v tu chvíli chcete. A to je ta svoboda, ve které se krásně dýchá, protože na nikoho ani na sebe nevyvíjíte žádný tlak či očekávání. Takový vztah se může zdravě rozvíjet a může mít budoucnost. Nechávám se denně příjemně překvapit a s radostí poznávám, že jsem respektovaná i když zrovna lezu na nervy i sobě... Protože respektuji sebe tak jak právě jsem a kvůli nikomu už ze sebe nedělám ženu, která všechno zvládne. Dovoluji si i věci nezvládat a tak je o mě hezky pečováno. Pochází to z mé vlastní péče a lásky k sobě, ať se ve mě děje cokoliv, partner duše je ve mě

ps: Ještě dodávám, že normálně komunikujeme o tom co nám vadí a hledáme společné řešení Děkuji za komentáře

Opatrujte se i vy všichni

Renata H. P.